İzmir Konak İlçesinde Oturanlar İçin Kulak Akupunktur Tedavisi

Konak İlçesi’nde oturanlar için kulak akupunktur tedavisi birçok sağlık sorunu için etkili bir alternatif tedavi yöntemidir. Kulak akupunkturu, kulak üzerindeki belirli noktalara uygulanan akupunktur iğneleri ile yapılan bir tedavi yöntemidir. Bu noktalar vücudun diğer bölgeleriyle bağlantılıdır ve iğnelerin uygun şekilde yerleştirilmesi, vücuttaki enerji akışını düzenleyebilir.

İzmir Bayraklı’da bulunan Dr. Hakan Ertok, kulak akupunkturu konusunda uzmanlaşmış bir hekimdir ve konak ilçesinde oturanlar için de hizmet vermektedir. Muayenehanesinde akupunkturun faydalarını ve kilo verme sürecindeki rolünü açıklamaktadır. Kulak akupunkturu, özellikle aşırı yeme nedeniyle kilo alımı sorunu yaşayanlar için faydalıdır. Uzman hekim Dr. Hakan Ertok, kilo verme sürecinde kulak akupunkturunun diyet ve egzersiz programı ile birlikte kullanılması önerisinde bulunmaktadır.

Konak İlçesi’nde oturanlar, Dr. Hakan Ertok ile iletişime geçerek kulak akupunkturu tedavisi hakkında daha detaylı bilgi alabilirler. Muayenehane telefon numaraları 0-232-4359890 ve 0-505-6501561’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Translate »